Apartament Honey 

W malowniczo położonej Polanicy piękny apartament z kominkiem idealny na romantyczny wyjazd we dwoje lub paczką znajomych - zakochałam się w tym miejscu.

około 350 zł/6os.

Kilka słów o lokalizacji

Polanica Zdrój piękne uzdrowiskowe miasto słynące głownie z Parku Zdrojowego, pięknych fontann oraz toru saneczkowego. Można by tak wymieniać w nieskończoność. Do Polanicy warto wybrać się nie tylko latem. Przekonałam się o tym jadąc tam zimą. Piękne górskie klimaty. Mówię Wam widoki niesamowite. 

Adres Apartamentu: Szymborskiej 15d, 57-320 Polanica-Zdrój, Polska. Złożyłam rezerwację przez Booking. Za 6 osób zapłaciłam 350 zł za noc. Czyli koszt jednej osoby to mniej niż 60 zł. 

Idealny na wyjazd z znajomymi

Dawno tak nie odpoczęłam, tydzień w tak pięknym miejscu pozwolił na pełna regenerację. Ale przejdźmy do konkretów. 2 sypialnie z dużymi małżeńskimi łóżkami. Dodam tylko, że bardzo wygodne. Pozostałe dwie osoby spały na kanapie w salonie, ale nikomu to nie przeszkadzało. Łóżko w salonie też bardzo wygodne. Oprócz dwóch sypialni i salonu, standardowo nowoczesna łazienka z prysznicem oraz w pełni wyposażona kuchnia. Oprócz lodówki i kuchenki, czajnika elektrycznego, również na wyposażeniu zmywarka. uwierzcie mi okazała się bardzo potrzebna. Co mnie zaskoczyło w apartamencie znajdowała się pralka. Więc jeśli ktoś zdecyduje się na dłuższy urlop nie musi się martwić o pranie.

Kominek w apartamencie Polanica

Z uwagi na fakt, że pojechaliśmy do Polanicy zimą kominek sprawdził się idealnie. Właściciele rozpalali kominek wcześniej, przed naszym powrotem z miasta, więc nie można było narzekać na chłód. Kominek jest z płaszczem wodnym, więc przez cały czas było nam ciepło. A jaka on dawał atmosferę. Trzaskające drewno i ten niezapomniany zapach. Tak sobie myślę, że Apartament Honey w Polanicy mógłby być idealny dla par, które chcą spędzić trochę czasu razem. 

Polecam serdecznie.

Zdjęcia Apartamentu z kominkiem

3 komentarze to “Apartamenty Polanica”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Justyna - 11 stycznia 2018 Odpowiedz

    Apartamenty wyglądają naprawdę fajnie! I cena też całkiem przystępna. Nic, tylko zebrać przyjaciół i w drogę 😉

  2. Dalwi - 11 stycznia 2018 Odpowiedz

    Wygląda pięknie, nigdy nie byłam w Polanicy, czas to zmienić.

  3. Natalia Jaranowska - 11 stycznia 2018 Odpowiedz

    60 zł za osobę, tęsknię za cenami w Polsce!!! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.